Антифейкова інтелектуальна гра «Фейки історичні і не тільки»

07 травня 2024 року, напередодні Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр., у бібліотеці ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» із здобувачами освіти закладу проведено антифейкову інтелектуальну гру «НотаЄнота» , присвячену темі фейків, маніпуляцій та ворожих вкидів навколо історичних подій. Це вже другий захід із освітнього курсу антифейкових інтелектуальних ігор “НотаЄнота” за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України».

У ході гри учасники успішно пройшли чотири раунди, під час яких виявляли фейки, перевіряли знання історії та історичних постатей, розвінчували міфи ворожої пропаганди, пригадували народну мудрість.

Відповіді учасників оцінювало об’єктивне та справедливе журі у складі Наталії Музирі, практичного психолога ліцею та Ольги Гавриленко, бібліотекаря філіалу № 2 Ніжинської централізованої бібліотечної системи. Перемогу виборола команда «Вільні духом», яка набрала 16 балів. Вітаємо переможців та учасників!

Було корисно та пізнавально! Радіємо, що сучасна молодь уміє відбивати інформаційні атаки, володіє навичками критичного мислення та спроможна протистояти ворожим маніпуляціям.

Здобувачам освіти для ознайомлення запропоновано інформаційні матеріали та ключові тези Українського інституту національної пам’яті до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, підготовлена тематична виставка літератури.

Дякуємо організаторам освітнього курсу та готуємося до нових зустрічей на іграх “НотаЄнота”!

https://www.facebook.com/groups/749161438570383/permalink/2747662328720274/?rdid=zQ3XGocpGZVJi5AR&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2Fv%2FeejrNHUKHmajfWQr%2F

Вступайте до закладів професійної освіти Чернігівщини, здобувайте робітничі професії та постійно підвищуйте свою кваліфікацію!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x