Відкриття «Класу безпеки»

22 грудня 2023 року в Ніжинському професійному аграрному ліцеї відбулося відкриття “Класу безпеки”. На захід завітали фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області Станіслав Паскевич та Руслан Зарва, які ознайомили здобувачів освіти з основами безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, з правилами пожежної, мінної безпеки, наданням долікарської допомоги та діями людини в надзвичайних ситуаціях. Проєкт «Клас безпеки» реалізовує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x