Година пам’яті

Бій під Крутами став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за становлення держави.

     29.01.24 вихователі гуртожитку НПАЛ разом з мешканцями провели годину пам’яті” Квіти в полі, там де Крути”. Під час заходу був використаний відео та літературний матеріал. Учні мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою присвяченою подіям під Крутами, яку підготувала бібліотекар ліцею. Присутні вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання. 

      Низько вклоняємося свідомій жертовності молодого покоління у боротьбі за ідеали незалежності та суверенітету України.

Слава героям Крут!

Слава українській нації!

Слава Україні

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x