Година пам’яті

Бій під Крутами став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за становлення держави.

     29.01.24 вихователі гуртожитку НПАЛ разом з мешканцями провели годину пам’яті” Квіти в полі, там де Крути”. Під час заходу був використаний відео та літературний матеріал. Учні мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою присвяченою подіям під Крутами, яку підготувала бібліотекар ліцею. Присутні вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання. 

      Низько вклоняємося свідомій жертовності молодого покоління у боротьбі за ідеали незалежності та суверенітету України.

Слава героям Крут!

Слава українській нації!

Слава Україні

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x