Година психолога

06 грудня 2023 р. в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» практичний психолог ліцею Наталія Музиря провела для здобувачів освіти ліцею годину психолога на тему насильства. Наталія Володимирівна ознайомила учасників заходу із поняттям “насильство”, його видами та проявами, формувала вміння розпізнавати різні види насильства; розвивала навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, особливості толерантного спілкування; обговорила з юнаками та дівчатами пам`ятку “Як вберегтися від насилля”.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x