Година психолога

06 грудня 2023 р. в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» практичний психолог ліцею Наталія Музиря провела для здобувачів освіти ліцею годину психолога на тему насильства. Наталія Володимирівна ознайомила учасників заходу із поняттям “насильство”, його видами та проявами, формувала вміння розпізнавати різні види насильства; розвивала навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, особливості толерантного спілкування; обговорила з юнаками та дівчатами пам`ятку “Як вберегтися від насилля”.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x