Година спілкування з елементами тренінгу на тему “Ти як?

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, психологом ДНЗ «НПАЛЧО» було проведено годину спілкування з елементами тренінгу на тему “Ти як? Ментальне здоров’я» Захід присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я.

В наш час культура ментального здоров’я важлива, як ніколи.

Учні набули навички подолання стресу, навчились піклуватися про своє ментальне здоров’я та знаходити у собі приховане джерело сили у складні часи.

До заходу приєдналася завідуюча бібліотеки – філіалу №2 Ніжинської міської ЦБС Ніна Івасенко та бібліотекар Ольга Гавриленко, які розповіли про бібліотерапію, як лікувальний ефект читання.

Нашому ментальному здоров’ю потрібна увага і турбота, тому допомагайте собі та близьким людям!!!

https://www.facebook.com/groups/749161438570383/permalink/2747662328720274/?rdid=zQ3XGocpGZVJi5AR&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2Fv%2FeejrNHUKHmajfWQr%2F

Вступайте до закладів професійної освіти Чернігівщини, здобувайте робітничі професії та постійно підвищуйте свою кваліфікацію!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x