Година спілкування «Наркотики – ЗЛО».

19.03.25 психологиня закладу Наталія Музиря та сестра медична Валентина Шупило провели годину спілкування «Наркотики – ЗЛО». На заході учні дізналися про залежність, як вона виникає, про види та наслідки вживання наркотиків, а саме фізичні наслідки, психологічні та правові. Наркоманія породжує низку проблем. Вона руйнує людське здоров’я, родинне щастя, життя. Наркомани, як правило, стають на злочинний шлях, вони не доживають до старості. У моральному, медичному, соціальному, правовому аспектах наркоманія — зло.

«Ти як»

Дайджест Всеукраїнської програми ментального здоров’я

Допомога для ВПО та осіб, які повертаються в Україну

Долучайтеся до всеукраїнського проєкту «Голоси аграріїв»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x