Година спілкування

Разом будуємо суспільство, де кожен відчуває себе цінним. 20.05.26 для студентів відбулася година спілкування «Світ рівних можливостей», яку провела психолог Наталія Музиря. Захід був присвячена безбар’єрності, толерантності та взаємоповазі.

Чому це важливо?

Сучасний світ вимагає від нас руйнування будь-яких стереотипів і бар’єрів — як фізичних, так і ментальних. Формування культури толерантного спілкування та забезпечення рівних прав для всіх членів суспільства є основою свідомої та прогресивної молодіжної спільноти.

Під час заходу ми:

  • Обговорили базові принципи безбар’єрності в повсякденному житті.
  • Розібрали правила толерантної комунікації та коректної термінології.
  • Провели інтерактивну вправу «Правда чи ні» для розвінчування міфів про рівність.
  • Проаналізували реальні ситуації, з якими стикаються люди з різними потребами.

Головний висновок:

Рівні можливості починаються з кожного з нас, нашої поваги до відмінностей інших та вміння слухати. Створення безбар’єрного простору — це не лише про пандуси, а передусім про наше мислення та готовність підставити плече тим, хто цього потребує. Дякуємо всім студентам за активність, щирість та прагнення змінювати світ на краще.

Долучайтеся до всеукраїнського проєкту «Голоси аграріїв»

Виробнича екскурсія майстрів: «Відкрита кухня професійності»

Заплановано організацію та проведення вебінарів для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які повертаються в Україну

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x