Живе і буде жити Україна – сильна, незламна і вільна!

2023 – 2024 навчальний рік для здобувачів освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею розпочався зі змішаної форми навчання. Перший урок на тему «Живе і буде жити Україна – сильна, незламна і вільна!» було проведено очільниками груп в дистанційному режимі. Класні керівники та майстри в/н обговорили зі здобувачами освіти нелегку долю українського народу, етапи становлення України як держави у світі, загрози та ризики на шляху до незалежності, боротьбу за право на вільне і щасливе життя. Під час уроку згадали  і вшанували хвилиною мовчання ГЕРОЇВ, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x