Засідання педагогічної ради

З метою підвищення ефективності освітнього процесу  та професійної майстерності педагогічних кадрів, 18 січня 2024 року було проведено чергове засідання  педагогічної ради ліцею. На засіданні було розглянуто та обговорено такі питання:

1. Про підсумки освітньої діяльності ліцею за І семестр (С. Корж, Л.Карпенко, Л. Петрова,  О. Рибак).

2. Про результати планового внутріліцейного контролю за станом  викладання предмета «Спецтехнологія зварювання» (О. Рибак, Г.Різка).

3.Використання можливостей НПЦ для підвищення якості навчання           (М. Єфанов, Ю.Єрмак, О.Пухно).

4. Про затвердження орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік (Л. Петрова ).

5. Про визнання результатів підвищення кваліфікації  педагогічних працівників. (Л. Петрова ).

6. Про виконання рішень попередніх педрад ( О.Рибак)

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x