Засідання педагогічної ради

З метою підвищення ефективності освітнього процесу  та професійної майстерності педагогічних кадрів, 18 січня 2024 року було проведено чергове засідання  педагогічної ради ліцею. На засіданні було розглянуто та обговорено такі питання:

1. Про підсумки освітньої діяльності ліцею за І семестр (С. Корж, Л.Карпенко, Л. Петрова,  О. Рибак).

2. Про результати планового внутріліцейного контролю за станом  викладання предмета «Спецтехнологія зварювання» (О. Рибак, Г.Різка).

3.Використання можливостей НПЦ для підвищення якості навчання           (М. Єфанов, Ю.Єрмак, О.Пухно).

4. Про затвердження орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік (Л. Петрова ).

5. Про визнання результатів підвищення кваліфікації  педагогічних працівників. (Л. Петрова ).

6. Про виконання рішень попередніх педрад ( О.Рибак)

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x