Засідання педради

26 жовтня 2023 року у ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» в режимі онлайн відбулося засідання педагогічної ради.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, про  створення умов для педагогічної адаптації учнів І-го курсу, про моніторинг рівня навчальних досягнень здобувачів освіти І курсу із загальноосвітньої підготовки,  про затвердження сертифікатів підвищення кваліфікації педагогів ліцею. По першому питанню виступила заступниця директора з НВхР Ліна Карпенко.  Психологиня Наталія Музиря   надала  психологічну характеристику прийнятого контингенту по кожній групі.  Про результати діагностистичних контрольних робіт інформувала учасників педради методистка Олена Рибак. По питанню щодо визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників виступила методистка Лариса Петрова.  З усіх розглянутих питань ухвалені відповідні рішення та надані доручення щодо їх виконання.

Здобувачі освіти взяли участь у обласному турнірі.

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг»,

29 березня відбулося засідання атестаційної комісії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x