“Кинь цигарку – отримай цукерку”

Кожного дня все більше представників молоді обирають здоровий спосіб життя, спрямовують свої зусилля на збереження та зміцнення свого здоров’я, адже здорова людина – справжній сучасний еталон краси. Тому сьогодні, біля гуртожитку НПАЛ вихователями був проведений рейд “Кинь цигарку – отримай цукерку”. Метою цього рейду було насамперед спроба привернути увагу учнів до соціальної проблеми куріння.

Долучайтеся до всеукраїнського проєкту «Голоси аграріїв»

Виробнича екскурсія майстрів: «Відкрита кухня професійності»

Заплановано організацію та проведення вебінарів для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які повертаються в Україну

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x