Круглий стіл

«Складна поведінка здобувача освіти. Як знайти ключ до позитивних змін?»

Останнім часом педагогічним працівникам все частіше і частіше доводиться стикатися з поняттям «складна поведінка дитини». 26 вересня 2023 року педагогічні працівники Ніжинського професійного аграрного ліцею взяли участь у круглому столі «Складна поведінка здобувача освіти. Як знайти ключ до позитивних змін?». Захід для колег підготувала і провела практичний психолог ліцею Наталія Музиря. Учасники круглого столу визначили, якими вони хотіли б бачити своїх вихованців, вчилися правильно пояснити підліткам, яка поведінка є прийнятною, а яка – ні, характеризували прояви складної поведінки і з’ясовували шляхи її подолання, а ще, працюючи в групах, педагоги шукали ключі для позитивних змін.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x