Лекція”Торгівля людьми”

04 грудня 2023 р. практичний психолог ліцею Наталія Музиря провела для учнів гуртожитку лекцію «Торгівля людьми: антигуманно, антилюдяно, антиморально». Наталія Володимирівна розповіла мешканцям гуртожитку про етапи і форми торгівлі людьми, про критерії безпечного пошуку роботи, а також надала рекомендації, як не потрапити в рабство. Після лекції учасники заходу обговорили різні життєві ситуації.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x