Лекція”Торгівля людьми”

04 грудня 2023 р. практичний психолог ліцею Наталія Музиря провела для учнів гуртожитку лекцію «Торгівля людьми: антигуманно, антилюдяно, антиморально». Наталія Володимирівна розповіла мешканцям гуртожитку про етапи і форми торгівлі людьми, про критерії безпечного пошуку роботи, а також надала рекомендації, як не потрапити в рабство. Після лекції учасники заходу обговорили різні життєві ситуації.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x