Людина не для продажу

21 жовтня 2023 р. класний керівник групи 2103 Наталія Калініченко провела показову виховну годину з елементами тренінгу «Людина не для продажу». Під час виховної години здобувачі освіти переглянули освітні соціальні ролики: «Протидія торгівлі людьми», «Не потрап на гачок», «Життя – безцінний дар»; грали в детективів ( гра «Вгадай, хто жертва , а хто торговець?») і дешифрувальників; обговорювали життєві ситуації і висловлювали власні думки! Під час тренінгу розвіяли міфи та стереотипи стосовно торгівлі людьми, розглянули форми, етапи і причини цього ганебного явища суспільства. Здобувачі освіти підвищили свій рівень обізнаності з теми торгівлі людьми і озброїлися необхідними знаннями для того, щоб не потрапити у тенета трафекерів.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x