Майстер-клас

Майстер-клас – це одна з форм ефективного професійного навчання. Саме тому предметний тиждень професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» розпочався з майстер-класу «Регулювання фар автомобілів», який провів досвідчений майстер в/н Олександр Пухно, під час  якого  розповів  і, що  більш важливо, показав здобувачам освіти, як відбувається  процес  регулювання фар автомобіля  на сучасному обладнанні.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x