Моє здоров’я – моє право

7 квітня 2026 року у ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» класний керівник Наталія Остапець провела показову виховну годину на тему «Моє здоров’я – моє право».

Захід був приурочений до Всесвітнього дня здоров’я і мав на меті сформувати у здобувачів освіти усвідомлене ставлення до власного здоров’я як до найвищої життєвої цінності. Під час виховної години учні обговорювали складові здорового способу життя, значення фізичної активності, раціонального харчування та психоемоційного благополуччя.

Зустріч проходила у формі відкритого діалогу, що сприяло активній участі здобувачів освіти. Вони висловлювали власні думки, ділилися життєвим досвідом та аналізували важливі аспекти збереження і зміцнення здоров’я.

Особливу увагу було приділено відповідальності кожної людини за власне здоров’я та важливості свідомого вибору у повсякденному житті.

Показова виховна година пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері, залишивши у всіх учасників позитивні враження та спонукала до переосмислення власних звичок і способу життя.

Україна чекає на молодь з тимчасово окупованих територій!

Проведено серію важливих годин психолога на тему «Внутрішня опора: де брати сили коли важко?»,

Перемога у регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine 2026 у компетенції «Зварювальні роботи»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x