Навчально-польові заняття

З метою виконання програми, практичного закріплення набутих компетентностей з предмета «Захист України» з 20.03.24 по 22.03.24 у ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей» проходили навчально-польові заняття та навчально-тренувальні заняття у  групах 2104, 2106. Здобувачі освіти з відповідальністю віднеслися до поставлених завдань. Віримо в ЗСУ, перемогу над ворогом, у щасливе майбутнє України.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x