Обласний інтернет-фестиваль

15 травня 2024 року за ініціативи Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області з метою створення умов для інтелектуального самовдосконалення учнівської молоді до Дня матері було проведено обласний онлайн-фестиваль «Хто сказав, що ангелів не існує? Просто на Землі їх називають «мама».

          Здобувачі освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею Діана Жизневська та Давид Шпірна нагороджені Дипломом І ступеня. Викладачці зарубіжної літератури Ліні Карпенко оголошено Подяку за підготовку творчого виступу.

Вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень!

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x