Педагогічні читання

Педагогічні читання “Сучасні освітні тренди” Бути в тренді означає «йти в ногу з часом» і залишатися в курсі останніх новинок.  Саме сучасним освітнім трендам були присвячені Педагогічні читання  у Ніжинському професійному аграрному ліцеї цього року. Увазі присутніх були представлені  доповіді на теми: “Цифрова освіта” (Володимир Купка), “Ігрові технології навчання” (Михайло Бабко), “STEM”- освіта” (Наталія Остапець), “Здоров’язберігаючі технології” (Ольга Гальченко),  “Мобільне навчання” (Микола Карпусь), “Мікронавчання” (Наталія Єлізарова). Колеги познайомились з новими освітніми тенденціями, на які слід звертати увагу та брати на озброєння, щоб відповідати вимогам часу.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x