Педагогічні читання

Педагогічні читання “Сучасні освітні тренди” Бути в тренді означає «йти в ногу з часом» і залишатися в курсі останніх новинок.  Саме сучасним освітнім трендам були присвячені Педагогічні читання  у Ніжинському професійному аграрному ліцеї цього року. Увазі присутніх були представлені  доповіді на теми: “Цифрова освіта” (Володимир Купка), “Ігрові технології навчання” (Михайло Бабко), “STEM”- освіта” (Наталія Остапець), “Здоров’язберігаючі технології” (Ольга Гальченко),  “Мобільне навчання” (Микола Карпусь), “Мікронавчання” (Наталія Єлізарова). Колеги познайомились з новими освітніми тенденціями, на які слід звертати увагу та брати на озброєння, щоб відповідати вимогам часу.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x