Показова виховна година «Голодомор – біль серця всієї України»

24 листопада 2023 р. класний керівник групи 2205 Інна Дейнека провела на платформі ZOOM показову виховну годину «Голодомор – біль серця всієї України». В ході заходу Інна Павлівна ознайомила здобувачів освіти із трагічним минулим нашого народу; вчила їх бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувала здатність кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховувала патріотів своєї держави.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x