Показова виховна година «Голодомор – біль серця всієї України»

24 листопада 2023 р. класний керівник групи 2205 Інна Дейнека провела на платформі ZOOM показову виховну годину «Голодомор – біль серця всієї України». В ході заходу Інна Павлівна ознайомила здобувачів освіти із трагічним минулим нашого народу; вчила їх бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувала здатність кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховувала патріотів своєї держави.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x