Показова виховна година

01 грудня 2023 р. класний керівник Наталія Остапець провела показову виховну годину «Епідемії століття: СНІД і туберкульоз». Метою заходу було підвищити рівень інформованості й освіченості здобувачів освіти з проблеми ВІЛ/СНІДу, формувати гуманне та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, навчати цінувати життя і здоров’я, виховувати дбайливе ставлення до себе.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x