Показова виховна година

30 січня 2024 р. класний керівник групи 2302 Ольга Скрипець провела показову виховну годину «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!». Метою заходу було продемонструвати єдність українського народу, який не одне століття бореться за свою свободу і незалежність, за рідну землю і мирне небо над нею. Загиблих Героїв учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Учні-історикознавці розповіли про основні віхи історії української нації, учні-природознавці повідали про різноманіття природних ресурсів України, учні- лінгвісти зупинилися на важливості мови в існуванні народу, учні-соціологи познайомили із видатними постатями українців, Учні- культурознавці розповіли про українські ремесла. Наприкінці заходу Ольга Іванівна провела з вихованцями вікторину « Чи знаєте Ви свою Батьківщину?». Захід пройшов надзвичайно пізнавально та емоційно.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x