Показова виховна година

30 січня 2024 р. класний керівник групи 2302 Ольга Скрипець провела показову виховну годину «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!». Метою заходу було продемонструвати єдність українського народу, який не одне століття бореться за свою свободу і незалежність, за рідну землю і мирне небо над нею. Загиблих Героїв учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Учні-історикознавці розповіли про основні віхи історії української нації, учні-природознавці повідали про різноманіття природних ресурсів України, учні- лінгвісти зупинилися на важливості мови в існуванні народу, учні-соціологи познайомили із видатними постатями українців, Учні- культурознавці розповіли про українські ремесла. Наприкінці заходу Ольга Іванівна провела з вихованцями вікторину « Чи знаєте Ви свою Батьківщину?». Захід пройшов надзвичайно пізнавально та емоційно.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x