Показова виховна година

30 листопада 2023 р. класний керівник групи 2303 Максим Кушнір провів показову виховну годину «Свободу не спинити: Революція Гідності». Учасники  заходу обговорили події 2013 року, які спричинили криваві історичні сторінки в історії України; з’ясували значення вислову «небесна сотня», зачитували патріотичні поезії, з’ясовували значення «свобода»,  «гідність». На завершення пограли у гру «Непідкупність». Максим Анатолійович наголосив, що ми, українці, повинні любити свою Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона наша. А іще треба робити усе для того, щоб зробити свою країну привабливою для життя, а для цього треба мати звичайну людську гідність.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x