Показові уроки

У Ніжинському професійному аграрному ліцею триває декада показових уроків. Викладачка професійно-теоретичної підготовки Різка Галина Василівна провела урок спецтехнології зварювання на тему «Режими дугового зварювання». Колеги відмітили високий рівень підготовки та проведення уроку: використання проблемних ситуацій, інтерактивних методів навчання, цифрових технологій. Здобувачі освіти закріпили отримані знання під час  виконання тренувальних вправ на віртуальному тренажері.

На уроці виробничого навчання, який провів майстер в\н Пархоменко Юрій Петрович, здобувачі освіти групи 2106 відпрацьовували практичні навички зварювання пластин різної товщини стиковим з’єднанням в положенні РА.

Завідувач Регіонального навчально-практичного центру зварювальних технологій  Максим Володимирович Єфанов  на майстер-класі «MIG зварювання алюмінію»  познайомив майбутніх зварників з технологією напівавтоматичного зварювання алюмінієвих сплавів, яка дозволяє створювати міцні з’єднання між алюмінієвими компонентами.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x