Просвітницько – профілактичний захід

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг», якій був присвячений Міжнародному дню інтернету (4 квітня). Під час заходу психологиня Наталія Музиря розповіла про кібербулінг, який набуває активного поширення та порушує багато прав користувачів месенджерів, соціальних мереж, ігрових платформ тощо. Учням було надано інформацію про особливості, різновиди та наслідки кібербулінгу, а також контакти, за якими можна звернутися у разі його виявлення.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x