Профілактична бесіда

01 грудня 2023 р. з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом практичний психолог кабінету «Довіра» та відділення реабілітації КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. М.Галицького» Оксана Власенко провела для здобувачів освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею профілактичну лекцію «СНІД – знати, щоб жити!». Оксана Василівна пояснила різницю між ВІЛ-інфекцією і СНІДом, які наслідки цієї страшної хвороби, розповіла про препаратне лікування, а також закликала юнаків та дівчат бути обачними та обережними. Психологиня продемонструвала учасникам заходу експрес-тест визначення ВІЛ-інфекції.           

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x