Психологічний практикум

22 лютого 2024 р. команда ГО “ЕкоАртПлатформа”, за сприяння Української волонтерської служби та спільноти “Близькі”, в рамках реалізації проекту “Зберігай спокій” зустрілися зі здобувачами освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею. Психологиня Марина Федько провела з ліцеїстами психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”, а членкиня Національної спілки художників України, Євгенія Липовецька, провела цікавий майстер-клас з петриківського розпису “Моя душа на полотні. Метою заходу було покращити стресостійкість, зняти емоційно-психологічне напруження, стрес та переживання під час воєнного стану.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x