Спортивний марафон «Спорт – запорука здоров’я»

8-9 вересня 2022 року в Ніжинському професійному аграрному ліцеї проходив спортивний марафон «Спорт – запорука здоров’я» (До Дня фізичної культури і спорту 10 вересня). Марафон передбачав: змагання з баскетболу між командою викладачів фізвиховання та командою хлопців, змагання в підтягуванні у висі на перекладині, змагання зі згинання та розгинання рук в упорі на брусах, змагання з настільного тенісу серед юнаків та змагання з шахів серед дівчат.

Всі учасники марафону вкотре переконалися, що спорт – це запорука здоров’я!!!!!!

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x