Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13.05.2024р.по 17.05.2024р. у Ніжинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень безпеки дорожнього руху, мета якого була спрямована на підвищення безпеки на дорогах в умовах воєнного стану. У рамках предметного тижня  викладач Михайло Бабко провів  позаурочний захід «Алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій на дорозі  в умовах воєнного стану», викладачка Ольга Гальченко провела онлайн  гру «Небезпека на дорозі», викладач Микола Карпусь надав практичні рекомендації «Твоя безпека  в твоїх руках». Здобувачі освіти долучились до єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому».

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x