Тиждень математики

Тиждень математики у Ніжинському професійному аграрному  ліцеї  був захоплюючим і пізнавальним. Розпочався тиждень з онлайн квізу  «Математика – зарядка для розуму», який підготувала і провела викладачка Інна Дейнека. 50 здобувачів освіти розв’язували задачі на логіку, перемогла у цьому конкурсі  Капленко Лідія (група 2105).  У «Калейдоскопі цікавих завдань» (викладачка Світлана Самойленко) найкращим був Шевченко Богдан (група 2302). У вівторок учні І та ІІ курсів разом з  Інною Павлівною взяли участь у математичному квесті «Подорож Україною».

У середу викладачка Наталія Балабайко провела вікторину «Шевченко і математика» (група 2201), а Світлана Самойленко – «Математичний ярмарок» (група 2301) в очному форматі.

Четвер був присвячений дню народження числа Пі. Здобувачі освіти переглянули та обговорили відео, яке підготувала Інна Дейнека. Та взяли участь у конкурсі знавців числа Пі. Найкращими були Овдієнко Назар та Приходько Артем. Онлайн гру «Зіпсований телефон: геометричні фігури навколо нас» у групі 2205  провела  Наталія Балабайко.

Закінчився тиждень розв’язуванням завдань «Інтелектуального марафону» з математики здобувачами освіти ІІІ курсу.

 Математичний тиждень пройшов надзвичайно насичено! Усі заходи були спрямовані на стимулювання зацікавленості здобувачів освіти у предметі, розвивали їхні навички, математичну компетентність та показували практичне застосування математики в житті.

Здобувачі освіти взяли участь у обласному турнірі.

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг»,

29 березня відбулося засідання атестаційної комісії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x