Тиждень фізики

З 18 по 22 березня у Ніжинському професійному аграрному ліцеї був проведений тиждень фізики. Усі заходи, які підготували та провели викладачки Валентина Хомич та Світлана Самойленко, були цівавими та динамічними, стимулювали пізвавальні інтереси здобувачів освіти та допомагати засвоїти матеріал.

Фізичний тиждень розпочався насичено та захопливо. Інтелектуальну  гру між групами  групи 2303 та 2101   провела викладачка Світлана Самойленко; дистанційну  інформаційну годину “Нобелівська премія та її лауреати в області фізики” провела викладачка Валентина Хомич.  Калейдоскоп цікавих завдань «Професії, пов’язані з фізикою»  дистанційно для всіх груп проводила  Світлана Самойленко.  У середу  групи першого курсу 2301 та 2305 змагалися у інтелектуальному марафоні  “Фізика в моїй професії” (викладачка  Валентина Хомич ). Четвер був присвячений  фізичним цікавинкам: про зв’язок   грошей з фізикою  розповіла Валентина Хомич для здобувачів освіти  групі 2202. Закінчився тиждень фізичним квестом, який разом зі здобувачами освіти групи 2304 здійснила Світлана Самойленко.

Цікава інформація про  світову історію фізики, сучасні досягнення  та  застосування фізики у різних галузях сприяли поглибленню ключових та  предметних компетенцій здобувачів освіти, стимулювали творчий підхід до вивчення фізики. 

Здобувачі освіти взяли участь у обласному турнірі.

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг»,

29 березня відбулося засідання атестаційної комісії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x