Фінансова грамотність – це важливо!

17 жовтня 2023 р. викладач Ольга Гальченко провела позаурочний просвітницький захід «Фінансова грамотність – це важливо!». Ольга Миколаївна наголосила здобувачам освіти, що шахраї полюють не персональні дані людей та їхні гроші, тому кожен повинен знати, як захиститися від таких неприємностей. Юнаки корисні поради: використовувати лише надійні паролі, особливості мобільної та платіжної безпеки, отримали інформацію про  популярні шахрайські схеми, про безпеку в інтернеті. Сподіваємося, що дана інформація буде корисною у повсякденному житті і убезпечить здобувачів освіти від фінансових втрат.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x