Школа формування ІТ-компетентності.

Школа формування ІТ-компетентності. Використання штучного інтелекту в освітньому процесі – не фантастичне майбутнє, а сьогоднішня реальність. Щоб продуктивно скористатися новими технологіями, важливо мати реалістичне розуміння можливостей і недоліків таких інструментів. 17 січня засідання Школи формування ІТ-компетентності було проведено у формі педагогічного діалогу «Штучний інтелект в освіті- загроза чи нові можливості». Викладачка інформатики Наталія Балабайко розповіла, що являє собою штучний інтелект, познайомила колег з підбіркою сервісів ШІ та платформ, де можна знайти інформацію про штучний інтелект. Наталія Миколаївна показала практичні можливості застосування у освітньому процесі часту GPT та додатку Canva на основі ШІ. Колеги обговорили  можливі загрози використання штучного інтелекту, але дійшли висновку: для того, щоб освітній процес відповідав реальності, нам потрібно зробити важливі кроки назустріч цифровим технологіям.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x