Школа формування ІТ-компетентності.

Школа формування ІТ-компетентності. Використання штучного інтелекту в освітньому процесі – не фантастичне майбутнє, а сьогоднішня реальність. Щоб продуктивно скористатися новими технологіями, важливо мати реалістичне розуміння можливостей і недоліків таких інструментів. 17 січня засідання Школи формування ІТ-компетентності було проведено у формі педагогічного діалогу «Штучний інтелект в освіті- загроза чи нові можливості». Викладачка інформатики Наталія Балабайко розповіла, що являє собою штучний інтелект, познайомила колег з підбіркою сервісів ШІ та платформ, де можна знайти інформацію про штучний інтелект. Наталія Миколаївна показала практичні можливості застосування у освітньому процесі часту GPT та додатку Canva на основі ШІ. Колеги обговорили  можливі загрози використання штучного інтелекту, але дійшли висновку: для того, щоб освітній процес відповідав реальності, нам потрібно зробити важливі кроки назустріч цифровим технологіям.

Тренінг

Тренінг з арт-терапевтичними техніками «Що таке стрес і як з ним боротися» провела психологиня Наталія Музиря з учнями ДНЗ «НПАЛЧО». В наш час важливо розуміти як стрес впливає на ментальне здоров’я, емоційний стан та наше тіло. На тренінгу учасники отримали знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти звільнитися від стресу та відновитися.

20 січня 2024 року Володимир Іллюшко долучився до участі у фокус-групі щодо з’ясування ситуації з навичками у сфері транспорту, яку проводив Інститут професійних кваліфікацій спільно з Інститутом  демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці ( GIZ).

Психологічний практикум з ментального здоров’я “Ти як?”,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x