Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших?

16 листопада 2023 р., з нагоди Дня толерантності, практичний психолог Ніжинського професійного аграрного ліцею провела зі здобувачами освіти годину психолога «Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших?». Наталія Володимирівна наголосила, що толерантність – це риса цивілізованого суспільства. В ході заходу розглянули види порушення толерантності: гендерна, расова, національна, релігійна, політична, освітня, міжрасова, вікова, фізіологічна. Учасники обмінювалися думками, як виховати в собі толерантне ставлення до інших.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x