Як підтримати себе у сучасній реальності?

     04 листопада 2023 р. здобувачі освіти ліцею під керівництвом практичного психолога Наталії Музирі взяли участь у натхненній зустрічі для підлітків «Як підтримати себе у сучасній реальності?», яка була організована за сприяння Клубу Добродіїв. Ліцеїсти отримали півтори години спілкування, історії від зіркового спікера Ярини Квасній та купу корисних інструментів для самопідтримки. Захід проходив у партнерстві з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x