Інтелектуальна антифейкова гра «НотаЄнота. Фейки про Чорнобиль та радіацію»

25 квітня 2024 року бібліотекарем ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» Людмилою Іващенко із здобувачами освіти закладу проведено антифейкову інтелектуальну гру «НотаЄнота» НотаЄнота, присвячену темі Чорнобильської катастрофи та радіації. Захід став результатом освітнього курсу антифейкових інтелектуальних ігор “НотаЄнота” за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України».

Під час гри учасники вчилися не лише прокачувати критичне мислення, а й розвивали вміння роботи в команді, протистояти маніпуляціям та ворожим інформаційним впливам.

Під час заходу здобувачі освіти отримали інформацію про сайти, вебсервіси та застосунки, які допоможуть розширити корисні знання з теми катастрофи на Чорнобильській АЕС. Також підготовлена тематична виставка літератури.

Було дуже захоплююче, цікаво та пізнавально! Радіємо, що спільними зусиллями та знаннями учасники врятували з пропагандистського полону херсонського Єнота, який із задоволенням поселився у ліцейській бібліотеці.

Відповіді учасників оцінювало професійне журі у складі Наталії Музирі, практичного психолога ліцею та Ніни Івасенко, завідувачки бібліотеки-філіалу № 2 Ніжинської централізованої бібліотечної системи. Завдяки злагодженій роботі у цій грі перемогла команда «Носовка-сіті», яка набрала 15 балів. Вітаємо переможців та учасників!

https://www.facebook.com/groups/749161438570383/permalink/2747662328720274/?rdid=zQ3XGocpGZVJi5AR&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2Fv%2FeejrNHUKHmajfWQr%2F

Вступайте до закладів професійної освіти Чернігівщини, здобувайте робітничі професії та постійно підвищуйте свою кваліфікацію!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x