Інтелектуально-розважальний турнір

21 лютого  2024 року в День рідної мови здобувачі освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею взяли участь у мовознавчому інтелектуально-розважальному турнірі «У рідній мові – і минуле, й майбуття!», який підготувала і провела біліботекарка ліцею Людмила Іващенко у співпраці з бібліотекарями бібліотеки-філіалу № 2 Ніжинської централізованої бібліотечної системи.

         Турнір включав різнопланові завдання на володіння та знання української мови: учасники заходу розкрили таємниці молодіжного сленгу;  працювали в команді у ролі редакторів; впізнавали за світлинами відомих українських письменників, музикантів, політичних діячів; за допомогою міміки, жестів пояснювали та відгадували українські фразеологізми; пригадували сучасні українські пісні та їх виконавців, що звеличують своєю творчістю українську націю.

         Сьогодні ціною життів кращих ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє. Тож усі учасники заходу дійшли висновку: володіти та говорити українською – не тільки стильно, модно,  та престижно, а й патріотично! І щоб крити ворога не артою, а мовою – достатньо нею лише розмовляти!

Турнір показав – наша мова уміє об’єднувати! Немає жодних причин сумніватися, що наша мова – це бренд, який символізує незламність та Перемогу!

Здобувачі освіти взяли участь у обласному турнірі.

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг»,

29 березня відбулося засідання атестаційної комісії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x