Інтелектуально-розважальний турнір

21 лютого  2024 року в День рідної мови здобувачі освіти Ніжинського професійного аграрного ліцею взяли участь у мовознавчому інтелектуально-розважальному турнірі «У рідній мові – і минуле, й майбуття!», який підготувала і провела біліботекарка ліцею Людмила Іващенко у співпраці з бібліотекарями бібліотеки-філіалу № 2 Ніжинської централізованої бібліотечної системи.

         Турнір включав різнопланові завдання на володіння та знання української мови: учасники заходу розкрили таємниці молодіжного сленгу;  працювали в команді у ролі редакторів; впізнавали за світлинами відомих українських письменників, музикантів, політичних діячів; за допомогою міміки, жестів пояснювали та відгадували українські фразеологізми; пригадували сучасні українські пісні та їх виконавців, що звеличують своєю творчістю українську націю.

         Сьогодні ціною життів кращих ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє. Тож усі учасники заходу дійшли висновку: володіти та говорити українською – не тільки стильно, модно,  та престижно, а й патріотично! І щоб крити ворога не артою, а мовою – достатньо нею лише розмовляти!

Турнір показав – наша мова уміє об’єднувати! Немає жодних причин сумніватися, що наша мова – це бренд, який символізує незламність та Перемогу!

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x