Інформаційна година

Проблема, пов’язана з палінням, стосується кожного, навіть якщо ти не палиш. Зрозуміло, що, допомагаючи іншим кинути палити, ти дбаєш, в першу чергу, про своє здоров’я. І пам’ятай: «Все у твоїх руках». Саме з такою назвою вихователі гуртожитку НПАЛ провели анкетування та інформаційну годину під гаслом “Геть паління! Ми – здорове покоління!” до всесвітнього Дня боротьби з тютюнопалінням.

Інформаційна година завершилася переглядом відеоролика “Негативний вплив куріння на здоров’я людини”.

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x