Просвітницько – профілактичний захід

02.04.24 був проведений просвітницько – профілактичний захід «Кібербулінг», якій був присвячений Міжнародному дню інтернету (4 квітня). Під час заходу психологиня Наталія Музиря розповіла про кібербулінг, який набуває активного поширення та порушує багато прав користувачів месенджерів, соціальних мереж, ігрових платформ тощо. Учням було надано інформацію про особливості, різновиди та наслідки кібербулінгу, а також контакти, за якими можна звернутися у разі його виявлення.

Україна чекає на молодь з тимчасово окупованих територій!

Проведено серію важливих годин психолога на тему «Внутрішня опора: де брати сили коли важко?»,

Перемога у регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine 2026 у компетенції «Зварювальні роботи»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x