День кібербезпеки

29 жовтня Державна служба якості освіти України спільно з компанією KPMG  в Україні проводила четвертий щорічний освітній день кібербезпеки в межах Міжнародного місяця обізнаності з кібербезпеки.  У інтерактивній навчальній сесії для учнів / студентів разом з викладачкою інформатики Наталією Балабайко взяли участь здобувачі освіти групи 2305. Вони отримати нові знання та цінні поради для безпечного користування інтернетом, підвищили цифрову грамотність, ще раз згадали  правила поведінки у соцмережах і онлайн-іграх.

Перемога у регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine 2026 у компетенції «Зварювальні роботи»

«Ти як»

Дайджест Всеукраїнської програми ментального здоров’я

Допомога для ВПО та осіб, які повертаються в Україну

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x