content start
11.02.26. у ДНЗ “НПАЛ ЧО” за ініціативою вихователів відбувся флешмоб «Подаруй обійми – поділися теплом».
Студенти та педагоги приєдналися до ініціативи, щоб подарувати одне одному щирі обійми, підтримку та позитивні емоції. Атмосфера була наповнена доброзичливістю, усмішками та теплом. Такий захід ще раз нагадав, що простий жест уваги може зробити день світлішим і подарувати відчуття єдності
Студенти закладу активно долучилися до волонтерської діяльності, взявши участь у виготовленні маскувального костюма для наших Захисників. Працюючи разом, вони вкладали у спільну справу не лише час і зусилля, а й щиру підтримку та віру в Перемогу. Кожна деталь костюма — це символ єдності, небайдужості та вдячності тим, хто стоїть на захисті України.
За ініціативи вихователів у закладі було проведено акцію «Долоньки доброти» під гаслом «Почни добро з себе». Студенти написали на символічних долоньках щирі побажання, слова підтримки та власні добрі справи, які готові зробити. Кожна долонька стала маленьким кроком до великої справи — створення атмосфери тепла, взаємоповаги та єдності. Адже саме з особистого вибору творити добро починаються позитивні зміни.
content end