content start
Триває професійний тиждень кухарів та кондитерів. У середу в ліцеї відбувся День корисних рецептів – дегустація смаколиків «Healthy food», метою якого стало формування культури здорового харчування та популяризація корисних кулінарних традицій.
Майстри виробничого навчання Ольга Киріченко, Дарія Северин, Юлія Єрмак представили корисні десерти без надлишку цукру: мармурове безглютенове печиво, пісні кекси, кекси з керобом, фітнес-цукерки, вівсяно-банановий пиріг та піца на цільнозерновому борошні. Студенти та педагоги мали можливість оцінити представлені страви, обмінятися враженнями та отримати нові ідеї для щоденного раціону.
Проведення Дня корисних рецептів сприяло розвитку навичок здорового способу життя, формуванню відповідального ставлення до власного здоров’я та показало, що корисна їжа може бути не лише поживною, а й смачною та креативною.
content end