Головною метою діяльності Центру  є  вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів області за професіями «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій  зварювання із застосуванням сучасного обладнання,  поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій,  новітніх матеріалів та інструментів.

     Навчально-практичний центр дає велику можливість для майбутніх молодих кваліфікованих робітників здобути якісні знання, практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами і обладнанням, опанувати новітні технології, бути конкурентоспроможними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.  На базі Центру здійснюється  стажування робітників підприємств з використанням технологічних інновацій, майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів за напрямом зварювання, навчання незайнятого населення.

     Для навчання  доступні класи теоретичної підготовки, тренажерів та зварювальної майстерні. На базі комп’ютерного класу встановлений універсальний апаратно – програмно – методичний комплекс навчання та контролю знань «Тutor», який  передбачає створення та використання контрольних тестів з усіх тем навчальної програми.

     В класі тренажерів встановлено 4 малоамперні дугові тренажери зварника. Вони призначені для ефективної підготовки зварників при реалізації різних видів ручного дугового зварювання, а саме: MMA – ручне дугове зварювання плавким та неплавким, вугільним, графітовим або вольфрамовим електродом, MIG/MAG – напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів, TIG – зварювання неплавким електродом в середовищі захисних газів. Тренажер зварника – це найбільш швидкий та ефективний спосіб відпрацювання в учня психомоторних навиків, таких, як запалювання дуги, утримання заданої довжини дуги, утримання заданої швидкості зварювання, кутів нахилу інструмента та інших параметрів зварювання, дозволяє провести оперативне оцінювання учня, а також провести аналіз виконаного зварного з’єднання, що дає можливість наглядно продемонструвати учневі залежність якості зварного шва від точності виконання ним заданих параметрів зварного процесу.

     В зварювальній майстерні створено 16 робочих місць  із сучасним обладнанням фірми «Фроніус». Зокрема 5 робочих місць оснащені багатопроцесною зварювальною системою «Фроніус» MagikWave 190 (ММА,TIG «AC-DC»), 5 робочих місць оснащенібагатопроцесною зварювальною системою TRANSSTEEL 2700 (ММА, MIG/MAG), 5 робочих місць оснащенібагатопроцесною зварювальною системою TRANSSTEEL 2200(ММА, MIG/MAG,TIG «DC»), 1 робоче місце оснащене системою плазмового різання професійного рівня з внутрішнім повітряним компресором POWERMAX 30 AIR.

Електрозварювальник – одна з пріоритетних професій, яка підтримана урядом.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x