Soft skills – навички успішних людей

Одне із завдань освітньої системи сьогодні – підготувати компетентну освічену людину, яка бажає активно виконувати аналітичну й творчу роботу, має мотивацію до саморозвитку та самореалізації.  23 травня у Ніжинському професійному аграрному ліцеї  відбулося  засідання Школи педагогічної майстерності  у формі психолого-педагогічного тренінгу “SOFT SKILLS – навички для успішної кар’єри “.

Методист Олена Рибак та практичний психолог Наталія Музиря підготували для колег докладні теоретичні відомості про Soft skills та практичні завдання. Учасники заходу обговорили такі ключові навички, як комунікація, лідерські якості, емоційний інтелект, самоорганізація, критичне мислення, командна робота та креативність. Склали чек-лист м’яких навичок, які цінують компанії в будь-якій сфері та дізналися, яким чином їх можна розвинути .Для закріплення отриманих знань провели серію цікавих та інтерактивних вправ. Учасники брали участь у рольових іграх, мозкових штурмах та групових дискусіях, що допомогло їм застосувати теорію на практиці. Зокрема, були проведені вправи на покращення комунікації та взаємодії в команді, що сприяло не лише розвитку Soft skills, але й зміцненню колективного духу. Педагоги ліцею проявили свою креативність під час командної роботи над створенням нового логотипу закладу.

Найкращий результат роботи – це посмішки на вустах колег. Завдяки поєднанню теорії та практики, захід став корисним та цікавим для всіх учасників, сприяючи їхньому професійному та особистісному розвитку.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x