Гендерна рівність

06 листопада психологиня Наталія Музиря провела годину спілкування «Гендерна рівність». Метою заходу було формування в учнів уявлення про рівні права та можливості чоловіків і жінок, виховання поваги до особистості незалежно від статті, а також подолання гендерних стереотипів.

Під час заняття учні активно обговорювали поняття «гендер», «рівність», «толерантність» брали участь у вправах «Стереотип чи факт», переглядали тематичні відео. Завдяки інтерактивним методам учасники дійшли висновку, що рівноправ’я – це основа гармонійних стосунків у суспільстві.

Україна чекає на молодь з тимчасово окупованих територій!

Проведено серію важливих годин психолога на тему «Внутрішня опора: де брати сили коли важко?»,

Перемога у регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine 2026 у компетенції «Зварювальні роботи»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x