Година психолога «Гендерна рівність».

Напередодні Міжнародного жіночого дня, а саме 04.03.25, психологиня закладу ДНЗ «НПАЛЧО» Наталія Музиря провела годину психолога «Гендерна рівність». Що це і для чого?». Мета заходу – підвищення рівня обізнаності жінок щодо їх прав, поінформованості про шляхи попередження та інструментів протидії дискримінації за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, розвитку жіночого лідерства у всіх сферах та на всіх рівнях. Тема гендерної рівності є серйозною та необхідною, адже брак гендерної культури в нашому суспільстві свідчить про недостатню поінформованість, відсутність гендерної освіти і, як наслідок, порушення гендерного балансу в сім’ї та у професійній сфері.

Перемога у регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine 2026 у компетенції «Зварювальні роботи»

«Ти як»

Дайджест Всеукраїнської програми ментального здоров’я

Допомога для ВПО та осіб, які повертаються в Україну

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x