Засідання атестаційної комісії

29 березня відбулося засідання атестаційної комісії. У цьому році атестувалося 16 педагогічних працівників. На підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії було протестовано 9 викладачів, на підтвердження тарифного розряду 3 майстра в/н, на встановлення тарифного розряду 3 педпрацівника, на підтвердження раніше присвоєного педзвання 5 педпрацівників, на відповідність займаній посаді 1 педпрацівник. Дякуємо членам атестаційної комісії за плідну працю. Вітаємо усіх з успішним проходженням чергової атестації.

Інформаційна година «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

28 травня 2024 року у ДНЗ “Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області” відбувся конкурс фахової майстерності за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” серед майстрів виробничого навчання. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати практичні навички керування трактором. Переможцем конкурсу став майстер виробничого навчання Литвин Микола Борисович.

Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Не дай себе обманути!»

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x